Росіяни намагаються імітувати суттєве нарощення сил на Запоріжжі – Спротив

Фото: росЗМІ

На території тимчасово окупованої Запорізької області, командування ЗС РФ намагається імітувати  суттєве нарощення своїх сил та засобів на південному напрямку.

Про це повідомляє Спротив

Наголошується, що ці заходи мають комплексний характер, оскільки здійснюються на рівні демонстраційних дій із залученням озброєння та військової техніки і суттєвого нарощення активності окупаційних сил в медіапросторі тимчасово окупованих територій.

Зокрема, спостерігається розосередження навколо міста Мелітополь таборів для підготовки мобілізованих з РФ, з облаштуванням необхідної матеріально-навчальної бази.

Водночас ключові канали поширення інформації на території окупованої Запорізької області наповнюються наративами щодо успішного проведення чергового етапу бойового злагодження мобілізованих військових та подальшого формування нових або доукомплектування діючих підрозділів ЗС РФ, які надалі будуть застосовані для проведення наступальних операцій на південному напрямку.

Разом із цим, активно поширюється меседж про те, що контрнаступальна операція Сил оборони на Запорізькому напрямку стане фатальним кроком з боку вищого військово-політичного керівництва України.

Новини