США надватимуть допомогу Україні з урахуванням ситуації та обставин на місцях – Держдеп

Фото: Голос Америки

Сполучені Штати разом із партнерами продовжать оцінювати розвиток ситуації в Україні й на основі цього приймати рішення, які бойові системи можна буде надати українським силам у перспективі для ефективної боротьби.

Про це заявив у середу представник Держдепу Ведант Пател, коментуючи ініціативу Британії й Нідерландів щодо створення міжнародної коаліції винищувачів для України, передає Укрінформ.

«Низка країн активно залучена до ширших зусиль задля зміцнення апарату безпеки наших українських партнерів. США, вочевидь, на кожному етапі конфлікту вживали заходів для того, щоби наші українські партнери мали засоби, необхідні для захисту їхньої території й цілісності», – зауважив заступник речника Держдепартаменту США.

Він нагадав, що впродовж останнього часу величезна увага приділялася посиленню протиповітряної оборони України. «І зараз бачимо, як наші українські партнери достатньо успішно застосовують ці засоби ППО»,– зауважив Пател.

Водночас він висловив готовність США надалі співпрацювати з партнерами щодо додаткових активів, які можуть виділені в перспективі.

«Ми продовжимо оцінювати – з урахуванням ситуації та обставин у сфері безпеки на місцях – які системи мають сенс», – зауважив представник Державного департаменту.

Він підкреслив, що США й інші партнери України прагнуть, аби її сили отримували ефективні бойові системи якнайшвидше.

Нагадаємо, у середу прем’єр-міністри Великої Британії Ріші Сунак і Нідерландів Марк Рютте заявили, що працюватимуть над створенням міжнародної коаліції винищувачів для України.

оренда квартири Львів

Новини