США зможуть надсилати Україні зброю ще «деякий час» – The Washington Post

Фото ілюстративне: АрміяInform

Американське видання The Washington Post з посиланням на офіційних осіб, які подорожували з главою Пентагону Ллойдом Остіном до Києва 20 листопада стверджують, що США зможуть передавати Україні далекобійну зброю та артилерійські боєприпаси ще «деякий час».

Про це пише Українська правда.

The Washington Post пише про зростання занепокоєння в Києві через підтримку Заходом війни на Близькому Сході та зменшення підтримки Україні. Один із високопоставлених представників оборонного відомства напередодні прибуття Остіна до Києва заявив, що українська та ізраїльські армії – «це дві армії, які стикаються з двома різними видами боротьби».

«Там, де є збіг у певних видах боєприпасів… немає ніякого скорочення в наданні можливостей».

WP з посиланням на офіційних осіб Пентагону повідомило, що вони сподіваються під час свого візиту в Київ дізнатися, яку стратегію Україна підготувала проти Росії на зиму.

Нагадаємо, глава Пентагону Ллойд Остін прибув до Києва у понеділок вранці з неоголошеним візитом.

У Міноборони США розповіли, що під час візиту він обговорить забезпечення українського війська на зимовий період та на майбутнє від російських загроз.

Остін у Києві зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, як зазначив глава Пентагону, це ще одна можливість «підтвердити непохитну підтримку України з боку Сполучених Штатів».

оренда квартири Львів

Новини