Трьох українських морпіхів повернули з окупованої території – ГУР


В одному з окупованих міст на сході України шість місяців переховувалися троє українських військовослужбовців бригади морської піхоти, щоб повернути їх було проведено спецоперацію.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Як розповіли в розвідці, вони отримали інформацію про те, що в одному з окупованих міст на сході України переховуються троє українських військовослужбовців бригади морської піхоти – двоє чоловіків та жінка.

В березні під час бойових дій чоловіки отримали поранення. Внаслідок цього їхня група не змогла самостійно повернутися на підконтрольну територію. Всі троє були змушені переховуватись в зоні окупації. Протриматись протягом шести місяців вони змогли завдяки патріотизму місцевих мешканців, які надавали воїнам ліки та продукти харчування.

Для повернення Захисників оперативні підрозділи ГУР МО, ДБР, НАБУ та Нацполіції провели оперативну комбінацію з евакуації і українські морпіхи змогли залишити окуповану територію.

Наразі всі троє перебувають на підконтрольній Україні території та мають намір повернутися до своєї частини щоб продовжити військову службу

Новини