У Пентагоні запевнили, що коштів для війсьової підтримки України вистачить

Фото: CNN

Міністерство оборони США має гарантоване фінансування для військової підтримки України до завершення фіскального року 30 вересня, коштів достатньо для задоволення потреб нашої держави.

Про це повідомила «Європейська правда» з посиланням на брифінг речниці Пентагону Сабріни Сінгх.

«Ми впевнені, що в нас буде достатньо коштів для задоволення потреб України до кінця фіскального року. Та, як ви знаєте, був здійснений запит на додаткове фінансування (для України. – Ред.), й ми сподіваємось, що Конгрес його схвалить».

Речниця Пентагону також нагадала, що відомство раніше виявило завищення вартості військової допомоги Україні на 6,2 мільярда доларів у межах пакетів, які надавались із американських запасів.

«Ці кошти наприкінці фіскального року не вичерпаються», – уточнила Сінгх.

Нагадаємо, адміністрація президента США Джо Байдена звернулася до Конгресу з проханням на згоду виділити до кінця року ще понад 22 мільярди доларів на підтримку України.

ЗМІ припускають, що цього разу затвердити кошти може виявитись складніше, ніж у попередніх випадках.

Республіканці у Конгресі відчувають великий тиск у тому, щоб підтримати свого однопартійця, експрезидента Дональда Трампа, який ставив під сумнів необхідність такої значної підтримки України, а серед американських виборців підтримка допомоги Україні дещо знизилась.

Загальний обсяг військової допомоги США Україні з лютого 2022 року становить понад 43 мільярди доларів.

оренда квартири Львів

Новини