Україна виступає за детальне вивчення інциденту з падінням ракети в Польщі і просить доступу – Данілов

Фото: Радіо Свобода

Україна виступає за спільне з партнерами подальше максимально детальне вивчення інциденту з падінням ракети в Польщі. Готова передати наявні у нас докази російського сліду, очікують також від партнерів інформацію, на підставі якої був зроблений висновок про те, що йдеться про ракету української ППО.

Про це повідомив секретар РНБО України Олексій Данілов  за результатами засідання Ставки верховного головнокомандувача 16 листопада.

«Ми виступаємо за спільне з партнерами подальше максимально детальне вивчення цього інциденту. Готові передати партнерам наявні у нас докази російського сліду. Очікуємо також від партнерів інформацію, на підставі якої був зроблений остаточний висновок про те, що йдеться про ракету української ППО.

Крім того, Україна просить невідкладно надати доступ до місця вибуху представникам Міністерства оборони України та Державної прикордонної служби України.

Залишаємося повністю відкритими до всебічного вивчення ситуації та узгодження висновків на основі всього комплексу наявних даних».

Олексій Данілов наголосив, лише Росія та її ракетний терор винні у тому, що сталося. У зв’язку з цим нагадуємо, що убезпечити регіон Центральної Європи від російських ракет можна лише шляхом розбудови дієвого повітряного щита над територією України.

Новини