В ОП підтвердили, що президент ПАР з делегацією хоче приїхати в Україну з «мирною ініціативою»

Фото: DW

Під час телефонної розмови Володимира Зеленського із президентом ПАР Сирілом Рамафосою президент ПАР заявив, що хоче приїхати в Україну у складі місії від кількох країн Африки.

Про це речник президента Сергій Никифоров повідомив у коментарі УП.

«Під час телефонної розмови 13 травня президент ПАР Сиріл Рамафоса справді інформував Володимира Зеленського про намір приїхати до України у складі місії від кількох африканських країн.

Президент України привітав таку мирну ініціативу. Володимир Зеленський готовий прийняти високих гостей в Україні, вислухати їхні пропозиції, розповісти про українську Формулу Миру та запросити приєднатися до її реалізації».

16 травня російські пропагандисти повідомляли, що Рамафоса поговорив із Зеленським та російським диктатором Володимиром Путіним.

В РФ стверджували, що Путін і Зеленський погодилися прийняти місію африканських лідерів з «мирної ініціативи».

Нагадаємо, у березні МКС видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна, вважаючи його винним у незаконній депортації тисяч дітей з України. Видача ордера означає, що Путіна можуть заарештувати, якщо він поїде до будь-якої країни-члена Міжнародного кримінального суду.

Влітку Путін запрошений на саміт глав п’яти країн – БРІКС, який відбудеться в ПАР.

ПАР відмовилася підтримати санкції проти Росії чи засудити її агресію в Україні.

У ПАР навіть подумували вийти з Міжнародного кримінального суду, щоб не арештовувати Путіна, але зрештою запропонували йому взяти участь у саміті через Zoom, а не особисто.

оренда квартири Львів

Новини