В Росії починається боротьба за владу, що може відволікти росіян від війни – Аліна Фролова

Фото: mip.gov.ua

Переляк і чвари. Всередині Росії ситуація починає загострюватись. З одного боку, вони панікують, в очікуванні українського контрнаступу, а з іншого – вже починають змагатись за владу. Заяви засновника ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина про втечу підрозділу російської армії з-під Бахмута і звинувачення певного «діда, який може виявитися «закінченим мудаком», говорить, що він формує опозицію до Кремля. Що може зіграти на користь Україні.

Про це в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному» розповіла заступниця Голови правління Центру оборонних стратегій, заступниця Міністра оборони України (2019-2020 рр.) Аліна Фролова.

«Я думаю, що в них розпочалась внутрішня боротьба за «престол». Це гарна ознака. Це не означає, що Путіна «повалять» завтра. І в принципі всі українці розуміють, що справа не в Путіні, а справа в росіянах. Тому що за цим Путіним прийде інший: більш жорстокий чи менш жорстокий це не змінює ситуацію. Але це добре, що в них почалась внутрішня боротьба. Те, що дозволяє собі Пригожин, не можна було уявити і кілька місяців тому», – говорить Аліна Фролова.

За  її словами, є всі ознаки, що в РФ відбувається перегрупування еліт і перерозподіл влади. Економічний тиск посилює такі настрої.

«Якщо є внутрішня нестабільність, то Путін і вся владна еліта будуть змушені приділяти увагу цій внутрішній нестабільності. А це означає – відволікатись від зовнішніх факторів. Для України є вигідною така їхня внутрішня «смута». Чим довше вона буде тривати – тим краще. Це більше часу для нашого перегрупування, формування Збройних сил для підсилення і підготовки до нової атаки Росії», – вважає експертка.

оренда квартири Львів

Новини