Вартість квартир у Львові впала, – рієлтор Олександр Мількович

Фото: focus

Зараз вигідно купувати нерухомість у Львові, оскільки ціни на неї впали, в середньому, до 1000 доларів за м². Українці бояться вкладати в помешкання під час війни.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів рієлтор Олександр Мількович.

Він радить купувати зараз житло, бо наприкінці минулого року таких ціни і вибору не було.

«На падіння цін дуже вплинула війна. Це ключовий момент. Люди зараз в очікування і не поспішають розставатись з грошима Другий – це курс долара. Долар виріс, багато людей, які інвестували в нерухомість, перепродавали її, зараз відійшли на задній план.  Тому нерухомість зараз купують тільки для себе», – пояснює експерт.

За його словами, найбільш популярними нині є однокімнатні квартири в новобудовах з автономним опаленням. Зріс попит і на котеджі за містом.

«Там немає ніякої військової інфраструктури навколо. І також його можна доукомплектувати ще якимось видом альтернативного опалення. Ти сам собі господар. Тому котеджі зараз такі популярні», – говорить Олександр Мількович.  

Щодо оренди житла, то він акцентує, що у валюті її вартість не зросла, лише в гривнях.

«Однокімнатні квартири можна знайти за 15-16 тисяч гривень в новобудові. І в оренді є такий ключовий момент, що всі орендарі зараз хочуть укладати угоду в гривнях. Ніхто не підв’язується до долара. От такий тепер основний пункт в договорі», – зазначає рієлтор.

Він прогнозує, що в майбутньому у Львові може виникнути дефіцит житла і це може вплинути на ціни: вони можуть зрости.

Новини