ЄС готує дев’ятий пакет санкцій проти Росії – фон дер Ляєн

Фото: Lb.ua

Європейський союз готує дев’ятий пакет санкцій проти Росії за вторгнення в Україну.

Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час візиту до Фінляндії, пише «Європейська правда» із посиланням на Spiegel.

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб вдарити Росію в найболючіше місце, щоб ще більше послабити її здатність вести війну проти України», – сказала фон дер Ляєн.

Вона також упевнена, «що ми дуже скоро домовимося про глобальне обмеження ціни на російську нафту з G7 та іншими важливими партнерами».

Раніше фон дер Ляєн засудила ракетні удари Росії по українській енергетичній інфраструктурі та нагадала, що ЄС готує дев’ятий пакет санкцій і обмеження цін на нафту, аби ускладнити Путіну фінансування витрат на війну.

Неофіційно повідомлялося, що ЄК планує презентувати дев’ятий пакет санкцій проти Росії наприкінці листопада, з розрахунком, щоб схвалити його на початку грудня.

Як відомо, з 5 грудня ЄС заборонить імпорт російської нафти та обмежить її транспортування, а з 5 лютого буде накладене ембарго й на імпорт російських нафтопродуктів. Це має на меті позбавити Росію доходів від нафти.

Новини