Залужний обговорив з Каволі можливі сценарії, загрози та передумови для майбутніх дій України

Фото: Валерій Залужний, Телеграм-канал

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час зустрічі з головнокомандувачем збройних сил НАТО і США у Європі Крістофером Каволі обговорив можливі сценарії, загрози та передумови для майбутніх дій України.

Про це повідомив Залужний.

«Провів зустріч у розширеному складі із Верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних сил НАТО у Європі – Командувачем ЗС США в Європі генералом Крістофером Каволі.

Предметно обговорили широке коло важливих для нас питань.

Детально розповів про оперативну обстановку по всій лінії фронту. Описав можливі сценарії, загрози та передумови для наших майбутніх дій. Ставимо собі за мету – підготуватися так, щоб максимально виконати визначені завдання».

Залужний додав, що під час розмови окремо зупинилися на важливості вчасних поставок у достатній кількості боєприпасів та техніки.

Наголосив на необхідності надання Україні широкого спектру озброєння і систем протиповітряної оборони, які суттєво допоможуть вирішити проблемні моменти у протистоянні російській агресії.

«З генералом Каволі також обговорили питання підготовки наших захисників. Домовилися і надалі підтримувати діалог та працювати задля посилення обороноздатності України».

оренда квартири Львів

Новини