Залужний заступився за Резнікова, закликав не перекладати провину підлеглих на керівників

Фото: ЗСУ

Інформація щодо проявів корупції в Міноборони слід ретельно перевірити та не потрібно перекладати відповідальність чи провини підлеглих на керівників, бо це суперечить принципам НАТО.

Про це головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний заявив на своїй сторінці у Фейсбук.

Він наголосив, що система військового управління повинна бути непохитною. Особливо в умовах війни.

«Міноборони, згідно із законом, є центральним органом виконавчої влади та військового управління, у підпорядкуванні якого перебувають Збройні Сили, Головне Управління Розвідки та Держспецтрансслужба. Міністр оборони здійснює військово-політичне і адміністративне керівництво Збройними Силами».

Валерій Залужний зазначив, що із початком повномасштабного вторгнення потреби війська стрімко зросли. Військовослужбовці Збройних Сил забезпечені амуніцією, формою, харчуванням належної якості та в достатній кількості.

Разом з тим, як підкреслив Головнокомандувач, у Міноборони та Збройних Силах України сповідується нульова толерантність до корупції. Тому будь-яка інформація про можливі її прояви повинна ретельно перевірятися, отримувати правову оцінку та відповідне реагування.

Однак, «перекладання відповідальності чи провини підлеглих на керівників не тільки шкодить справі, але й суперечить управлінським принципам НАТО, на які ми прагнемо перейти.

Це стосується і Міністерства оборони, і Збройних Сил».

Новини