Зеленський і Данілов заявили про важливі рішення на завтрашньому РНБО

Фото: РНБО

Президент Володимир Зеленський і секретар РНБО Олексій Данілов анонсують важливі рішення на засіданні Ради нацбезпеки і оборони у п’ятницю.

«Завтра – іще один день нашої боротьби, іще один день на шляху до перемоги. Чи буде він особливим для нас? Цей день стане ще одним, який наблизить нас до безпеки й миру. До відновлення нашої територіальної цілісності. Бо заради цього воюють і працюють мільйони українців.

Завтра відбудеться спеціальне засідання РНБО, яке я скликав. Будуть рішення. І ми знаємо, як реагувати на будь-які російські дії» – заявив Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні.

У свою чергу, Олексій Данілов в ефірі програми «Говорить великий Львів» повідомив, що у п’ятницю відбудеться також засідання Ставки верховного головнокомандувача.

«Крім засідання РНБО, президент скликає Ставку верховного головнокомандувача. Після цього відбудеться засідання Ради нацбезпеки і оборони, на якому будуть прийняті важливі, я вважаю, фундаментальні рішення для нашої країни».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський на п’ятницю 30 вересня скликає термінове засідання Ради національної безпеки та оборони України.

У четвер в Кремлі заявили, що в п’ятницю відбудеться «церемонія підписання договорів про вступ до складу Росії нових територій».

Новини