Зеленський прибув у Нью-Йорк

Фото: Олена Зеленська, Соцмережі

Президент Володимир Зеленський прибув у Нью-Йорк і анонсував участь у Генеральній Асамблеї ООН, Саміті цілей сталого розвитку та Раді Безпеці. Також уже заплановані двосторонні зустрічі, зокрема президентом США Джо Байденом.

Про це Зеленський повідомив у своєму Телеграм-каналі.

«США. Нью-Йорк.

Одразу з аеропорту їду до наших воїнів, які проходять в Америці лікування та реабілітацію. Передусім – підтримка наших людей і вдячність тим, хто допомагає Україні й українцям.

Далі – важливі й насичені дні. Генеральна Асамблея ООН, Саміт цілей сталого розвитку, Рада Безпеки. Вже намічені вагомі двосторонні зустрічі».

Зеленський наголосив, територіальна цілісність держави – ключовий принцип усіх базових міжнародних документів, зокрема Статуту ООН. І треба повернути йому повну силу, зруйновану російським вторгненням, та збільшити можливості ООН зупиняти агресії та запобігати їм. Україна зробить чітку пропозицію щодо цього членам ООН.

Глава держави додав, що у Вашингтоні також заплановані переговори з президентом США, з лідерами палат і партій Конгресу, з військовим керівництвом.

«Зустрінуся з американським бізнесом, журналістами, громадою. Подякую за лідерство США в підтримці нашої боротьби за свободу та незалежність».

оренда квартири Львів

Новини