Зеленський розповів про ситуацію поблизу Бахмута та Мар’їнки

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський розповів про ситуацію на фронті, зокрема на Луганщині та в районі Мар’їнки і Бахумута Донецької області.

Про це йдеться у його вечірньому звіті.

«Як і завжди, протягом дня отримував доповіді наших військових, керівників сектору оборони та безпеки. Зокрема, сьогодні міністр внутрішніх справ Ігор Клименко доповів щодо формування нових бригад «Гвардії наступу». Результати хороші».

За словами Зеленського, також готуються подальші санкційні кроки нашої держави: «Ми не будемо збавляти тиск на ворога – як зовнішнього, так і внутрішнього. Деталі повідомлю».

Президент відзначив бійців 15-го полку Національної гвардії, які боронять Луганщину й не лише захищають наші позиції, а й так нищать ворога, що реально обмежують наступальні можливості окупанта на конкретному напрямку.

Окрім того, в районі Мар’їнки Донецької області особливо ефективно діють бійці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, які щодня й щоночі стримують атаки ворога. В тому районі відбувається чи не половина всіх атак за цим напрямком.

За минулу добу є також результат у 5-го окремого штурмового полку та 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, які хоробро знищують ворога на півдні від Бахмута.

Новини