Зеленський знову збирав Ставку, обіцяють ще потужнішу протидію

Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський збирав сьогодні Ставку верховного головнокомандувача, на якій обговорили ще потужнішу протидію ворогу, ніж зараз.

Про це президент повідомив у своєму вечірньому зверненні.

«Провів сьогодні чергове засідання Ставки. Головні питання – Донеччина, Луганщина, Харківщина, Запорізька область, Херсонщина, Крим, прифронтові території та наш державний кордон. Аналізуємо наміри окупантів і готуємо протидію – ще потужнішу протидію, ніж зараз».

За словами Зеленського, у сфері енергетики та звʼязку фіксуються результати того, що вже зроблено для захисту наших систем. А також готуються нові рішення.

«Енергетики та комунальні служби роблять усе, щоб стабілізувати систему й дати людям більше енергії на довший час. І я ще раз хочу підкреслити: дуже важливо, щоб люди розуміли, коли і на який проміжок часу в них відключать електрику.»

Президент наголосив, це відповідальність як самих енергокомпаній, так і місцевої влади. Люди мають право знати. І настільки, наскільки це можливо зараз, має бути забезпечена передбачуваність життя.

«Люди бачать, що в сусідніх будинках чи на найближчих вулицях чомусь інші правила щодо світла. А має бути справедливість і зрозумілість.»

Новини