Знищені: САУ «Нона», «Акація» та «Мста-С», ЗРК «Тунгуска» та «Панцир-С1» – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

За підтвердженими результатами знищені: 57 військових, САУ «Нона», «Акація» та «Мста-С», гаубиці «Д-20» та «Мста-Б», ЗРК «Тунгуска» та «Панцир-С1», 1 танк та 7 одиниць авто- бронетехніки.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Противник продовжує тримати оборону та намагається утримати зайняті рубежі. Водночас, наносив вогневе ураження наших військ із застосуванням авіації, РСЗВ, ствольної артилерії, мінометів, танків – як вздовж лінії бойового зіткнення, так і по прилеглих територіальних громадах.

З метою уточнення положення наших військ та корегування вогню артилерії ворог активізував повітряну розвідку.

Під приводом проведення підготовки до оборони Новій Каховці російські військові проводять примусову евакуацію місцевого населення з вулиць, що знаходяться на узбережжі річки Дніпро. Такі заходи продовжуються по інших населених пунктах правобережжя.

Ворог продовжував обстрілювати морські торговельно-транспортні шляхи Дніпро-Бузького лиману, в тому числі з РСЗВ «Град».

З важкої артилерії та РСЗВ двічі обстріляно звільнену в жовтні Трифонівку. Без втрат та руйнувань.

Протягом бойового дня противник здійснив 6 авіаційних ударів по точках розгортання ППО, опорних пунктах, районах зосередження живої сили та техніки. Українська авіація відповіла десятьма авіаударами по скупченню живої сили противника та військової техніки.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 190 вогневих завдань.

За підтвердженими результатами протягом дня знищено 57 рашистів, самохідну артилерійсько-мінометну установку «Нона», самохідні гаубиці «Акація» та «Мста-С», гаубиці «Д-20» та «Мста-Б», зенітні ракетно-гарматні комплекси «Тунгуска» та «Панцир-С1», 1 танк та 7 одиниць авто-бронетехніки. Пошкоджено ще 1 танк та 3 одиниці авто-бронетехніки.

Корабельне угруповання противника у Чорному морі складає 10 кораблів, серед яких 3 надводні ракетоносії, озброєні 24 крилатими ракетами типу «Калібр», а також 1 вдк».

Новини