ЗСУ, незважаючи на «дикий опір» ворога, просуваються на флангах Бахмута – Череватий

Фото ілюстративне: ЗСУ

Українські сили оборони за останні дві доби просунулися на флангах навколо Бахмута на відстань від 350 м до 2 км у деяких місцях.

Про це повідомив речник Східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі загальнонаціонального телемарафону в понеділок, пише Інтерфакс-Україна.

«Проте, ворог чинить дикий опір. За поточну добу на Бахмутському напрямку відбулося 34 бойові зіткнення, 479 разів ворог різними системами, різною артилерією обстрілював наші позиції. Сталося 4 авіанальоти. Під час боїв нашим воїнам вдалося знищити 149 окупантів, 160 поранити, 6 потрапили в полон», – повідомив Череватий.

За його даними, також за добу було підбито 2 бойові машини піхоти, 2 бронеавтомобілі, 3 безпілотні апарати ворога і польовий склад із боєприпасами.

«Ворог намагається… захопити саме місто, докладає до цього неймовірних зусиль. Наші воїни тримають там оборону, проявляють вершини мужності, героїзму, витримки та кмітливості. А коли з’являється можливість на флангах атакувати ворога, то це все робиться. І це в рамках оборонної операції, яка триває вже багато місяців. Операції, спрямованої на виснаження ворога», – сказав Череватий, коментуючи той факт, що успіхи ЗС України більш відчутні на флангах.

«По суті Бахмут – це зараз точка певної біфуркації, точка вирішення цього конфлікту, оскільки якщо ворог не знайде можливості поповнювати свої сили там, то ми його просто знищимо», – сказав Череватий.

оренда квартири Львів

Новини