ЗСУ звільнили 20 кілометрів під Бахмутом, ворог просувається у місті – Маляр

Фото: BBC

Українські війська звільнили від ворога близько 20 квадратних кілометрів у передмісті Бахмута. Водночас, ворог дещо просувається в самому місті, крім того, ворог підтягує підрозділи десантників.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами, інформацію про хід бойових дій слід розглядати в комплексі всіх заходів оборонної операції і не виривати з контексту подій.

Зокрема, протягом декількох днів наші війська звільнили від ворога на півночі та півдні передмістя Бахмута близько 20 квадратних кілометрів.

Водночас, ворог дещо просувається в самому Бахмуті, вщент знищуючи місто артилерією. Крім того, ворог підтягує підрозділи професійних десантників. Тривають важкі бої з різним результатом.

Маляр наголосила, у ситуації, що склалась, наші війська роблять максимум і навіть більше.

Те, що оборона Бахмута триває стільки місяців та ще й на певних ділянках є просування – це надзусилля наших бійців та високий рівень фаховості командування обороною.

Вона нагадала, що ворог має перевагу у кількості людей та озброєння. Разом з тим, завдяки діям наших військових, ще з минулого літа не може реалізувати свої плани на Бахмутському напрямку.

оренда квартири Львів

Новини