Австралія відправить в Україну гаубиці та боєприпаси

Фото: t.me/zsuwar

Уряд Австралії на запит США та України відправить Києву чергову військову та гуманітарну допомогу – шість гаубиць, боєприпаси, гуманітарку та енергетичне вугілля.

Як повідомляє Australian Associated Press, про це йдеться в заяві прем’єр-міністра Австралії Скотта Моррісона та міністра оборони Пітера Даттона, передає Укрінформ.

Зазначається, що в новий транш військової допомоги від Австралії увійдуть шість гаубиць М777 калібру 155 міліметрів разом із боєприпасами на суму загалом 26,7 мільйона доларів.

Окрім того, Канберра відправить Києву гуманітарну допомогу на суму 65 мільйонів доларів, а також більше 70 тисяч тонн енергетичного вугілля.

«Уряд Австралії продовжить шукати можливості для наступної військової допомоги там, де це можливо, для забезпечення необхідного потенціалу Збройним силам України», – зазначив австралійський прем’єр.

Повідомляється, що оголошення нового траншу допомоги від Австралії відбулося після міжнародної зустрічі на рівні глав оборонних відомств десятків країн у німецькому Рамштайні.

Загалом Австралія вже надала військової допомоги Україні на суму близько 225 мільйонів доларів.

Новини