«Азов» у новому зверненні заявив, що вірить у військово-політичне керівництво України

Фото: DW

Керівництво полку «Азов», який бере участь у боях за Маріуполь, у своєму черговому зверненні запевнили, що вірять у військово-політичне керівництво України і заликали людей, які мають мужність діяти, змушувати політиків діяти більш рішуче.

Про це йдеться у зверненні заступника командира полку «Азов» Святослава Паламаря.

«Я прошу вас до єдності. Я закликаю вас до боротьби.

Я звертаюся до всього світу та до тих людей, які мають мужність діяти. Виходьте на вулиці та підіймайте синьо-жовті прапори. Виходьте на вулиці всіх міст цивілізованого світу під українськими прапорами. Закликайте політиків, закликайте їх діяти рішуче, щоби визволити з полону Маріуполь, Херсон, Ізюм та інші міста України, що стали заручниками в цій війні.

Допомагайте нашій владі бути почутою – почутою в боротьбі за Україну! Зробіть це заради наших мертвих, живих та ще ненароджених!

Ми віримо у військово-політичне керівництво України! Ми продовжуємо боротьбу за український Маріуполь».

36-та окрема бригада морської піхоти, яка бере участь в обороні Маріуполя від російських загарбників, опублікувала звернення до українців російською мовою. У заяві сказано, що 11 квітня може стати останнім боєм для всіх захисників Маріуполя, а українське військове командування не зв’язувалося з бійцями впродовж двох тижнів.

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний згодом відреагував і запевнив, що зв’язок командування з силами оборони в Маріуполі є. Він додав, що деталі оборонної операції українських захисників не повинні бути предметом громадського обговорення.

Росіяни погрожують, що планують заблокувати українських бійців на території заводу «Азовсталь» у Маріуполі й застосувати проти них хімічну зброю.

Новини