Білецький попросив не коментувати перебіг евакуації захисників з «Азовсталі»

Фото: Українська правда

У мене велике прохання до всіх, хто хоче поділитися думками про те, що відбувається на «Азовсталі», або до тих, хто має якісь «секрети», «інсайди» і хоче з усім світом поділитися цими «інсайдами» – залиште їх при собі, як і власні думки.

Про це своєму Telegram-каналі заявив засновник полку «Азов» і лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький. Він зазначив, що він перебуває на контакті з українськими оборонцями «Азовсталі», і попросив не коментувати перебіг їхньої евакуації.

«82 доби хлопці билися в неймовірних умовах. Більше 70 діб вони стримували ворога в повному оточенні при величезній чисельній перевазі ворога, при жахливих авіаційних, корабельних, артилерійських бомбардуваннях тощо.

Вони зробили речі, які, безумовно, ввійдуть, повинні ввійти в підручники з військової історії. Зараз головне завдання – це спасти «сталевих людей». Вони ще знадобляться, безумовно, Україні.

Головне зараз: не зашкодити своїми домислами, ідеями, якимись інсайдами самій операції по спасінню бійців. Тому в мене велике прохання до всіх, хто хоче поділитися думками про те, що відбувається на «Азовсталі», або до тих, хто має якісь «секрети», «інсайди» і хоче з усім світом поділитися цими «інсайдами» – залиште їх при собі, як і власні думки.

Через дві-три доби, я думаю, що сам гарнізон доведе, дасть чітко зрозуміти, як все проходило, як все відбувалося».

Деталі: Білецький сказав, що він має контакт з військовослужбовцями полку «Азов», і запевнив, що в них все добре і вони перебувають «на місці зі зброєю в руках».

Українське військово-політичне керівництво поки не коментує перебіг евакуації. Перед цим представники Міністерства оборони України заявляли, що захисникам віддали наказ зберегти життя всіх військовослужбовців, які лишилися в підземеллях «Азовсталі».

Андрій Білецький був першим командиром добровольчого батальйону «Азов» під час першої стадії російсько-української війни – Антитерористичної операції на Донбасі в 2014-2015 роках. Коли на основі «Азову» в складі Національної гвардії сформували регулярний одноіменний полк, Білецький став займатися формуванням громадських організацій з іменем «Азов» і називає себе «Лідером азовського руху».

Нагадаємо, кореспонденти міжнародної новинної агенції Reuters повідомили, що з території «Азовсталі» в складі російського конвою бронетехніки виїхало 7 автобусів із українськими військовими.

Новини