Через обстріл Миролюбівки на Херсонщині загинула 9-річна дівчинка


Унаслідок артилерійського обстрілу ворогом села Миролюбівка на Херсонщині загинула 9-річна дівчинка. Ще двоє дітей: 7-місячне немовля і 5-річна дівчинка отримали поранення.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

«29 травня внаслідок артилерійського обстрілу ворогом с. Миролюбівка Херсонського району Херсонської області загинула 9-річна дівчинка. Ще двоє дітей: 7-місячне немовля і 5-річна дівчинка отримали поранення.»

В Офісі генпрокурора зазначають, що станом на ранок 30 травня більше ніж 687 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 243 дитини загинуло та понад 444 поранено.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 153, Київській – 116, Харківській – 109, Чернігівській – 68, Луганській – 52, Херсонській – 52, Миколаївській – 47, Запорізькій – 29, Сумській – 17, у Києві – 16, Житомирській – 15.

Зокрема, 26 травня через обстріл військами РФ Лисичанська був поранений 16-річний підліток.

25 травня в результаті обстрілу села Студенок Ізюмського району Харківської області отримав поранення 3-річний хлопчик.

Через постійні бомбардування та обстріли збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджено 1 888 закладів освіти. При цьому 180 з них зруйновано повністю.

Новини