Луганщина: руйнування в Рубіжному та Новодружеську. У Сєвєродонецьку знищені продовольчі склади

Фото: Луганська ОВА

Внаслідок ворожих обстрілів зруйновані будинки в Рубіжному та Новодружеську, у Сєвєродонецьку не залишилось жодного вцілілого продовольчого складу.

Про це повідомляє Луганська ОВА (ОДА).

«Значна частина руйнувань внаслідок російського вторгнення за останню добу виникла в Рубіжному та Новодружеську. Непридатні для життя тут ще п’ять будинків, не кажучи вже про інфраструктуру. Окрім того, у Сєвєродонецьку не залишилось жодного вцілілого продовольчого складу. Росіяни їх знищили. Продукти харчування люди отримують виключно із гуманітарних вантажів. Я вже не говорю про господарчі споруди чи автомобілі, займання яких відбувається по декілька разів на день. Підрахувати всі випадки дуже складно в наших умовах. У житловому фонді області виникли шість пожеж, всі вони ліквідовані. Врятовані від небезпеки п’ять осіб», – повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Він також нагадав, що на лінії фронту відбито дев’ять атак ворога – знищено зенітний ракетний комплекс, танк, артилерійську систему, 10 одиниць броньованої, дві одиниці спеціальної інженерної, дві одиниці автомобільної техніки та ворожий склад з боєприпасами.

Підрозділи ПВО збили одну крилату ракету та три безпілотні літальні апарати типу «Орлан-10».

«Ворог намагався закріпитись в західній і північно-західній частинах Рубіжного, проте зазнав невдачі. Здійснював безуспішні штурмові дії в напрямку Новотошківського, триває штурм Попасної.»

Новини