Львівські медики допомогли чоловіку зі Слов’янська, який два роки не міг ходити

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

Львівські медики допомогли чоловіку зі Слов’янська, який два роки не міг ходити і втратив будь-яку надію стати на ноги.

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Два роки його кінцівка згиналася у різні боки, він не міг ходити і вже втратив будь-яку надію стати на ноги. Через фізичну ваду довго не міг виїхати з-під обстрілів у Слов’янську. І лише у відділенні травматології лікарні Св. Луки Першого медоб’єднання Львова чоловікові дали шанс знову ходити.

У 2019 році Павло послизнувся, впав і зламав ногу. У лікарні Слов’янська констатували: перелом настільки складний, що потребує операції і встановлення металевих конструкцій. Однак від запропонованої медичної допомоги чоловік відмовився.

Півроку він лежав у гіпсі, сподіваючись, що кістки зростуться самотужки. Цього не сталося, ба більше – на місці перелому у нього сформувався «несправжній суглоб». Нога втратила опірність і почала згиналася під різними кутами.

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

Павло втратив роботу. Коли почалася війна, з сім’єю довго не зміг покинути Слов’янськ. До Львова у квітні його привезли евакуаційним потягом. Навіть тут, аби наважитися на операцію, пацієнтові знадобилося два тижні.

Зрештою травматологам лікарні вдалося позбутися «фіктивного суглобу», вирівняти вісь та довжину кінців і встановити металеві конструкції, які, до речі, оплатили благодійники.

На ногу Павло не ставатиме ще три місяці. Потім на нього чекає довгий період реабілітації. Однак лікарі обіцяють: за півроку пацієнт не просто ходитиме, а навіть бігатиме!

Новини