ОК «Південь»: ЗСУ знищили 65 окупантів та техніку, ворог намагається налаштувати ППО на Зміїному

Окупанти на острові Зміїний в прицілі нашого Bayraktar TB2

Українські захисники ракетно-артилерійськими ударами у взаємодії з авіацією Повітряних сил знищили 65 окупантів, станцію радіоелектронної боротьби, броньовану і автомобільну техніку ворогів. Водночас противник на острові Зміїний вперто намагається налаштовувати комплекси протиповітряної оборони.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«На лінії зіткнення, на Херсонщині і Миколаївщині ворог продовжує ведення бойових дій на зайнятому рубежі. Ані атакувати, ані просунутись наші підрозділи не дозволяють.

Натомість ефективним застосуванням ракетно-артилерійських ударів у взаємодії з авіацією Повітряних сил знищено 65 рашистів, станцію радіоелектронної боротьби, броньовану і автомобільну техніку ворогів.

Продовжуючи атаки системами залпового вогню по Миколаєву, противник гатив по приміській зоні та сільськогосподарським угіддям. На щастя обійшлось без жертв.

На Зміїному, намагаючись забезпечити прикриття від можливого ураження свого корабельного складу, рашисти вперто налаштовують комплекси протиповітряної оборони.

Корабельне угруповання флоту рашистів зберігає в обов’язковій присутності підводний човен, незважаючи на змінну кількість кораблів, продовжує погрожувати ракетними ударами щонайменше 30 крилатих ракет.

На Одещині в районах, прилеглих до державного кордону, зокрема з невизнаним Придністров’ям посилено контроль за дотриманням прикордонного режиму. Так, біля зони транзитного прямування територією Молдови, правоохоронцями проводяться додаткові фільтраційні заходи. Просимо ставитися з розумінням і враховувати інтенсивність навантаження відповідних пропускних пунктів.»

Новини