Путін в глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти  – Буданов

Фото: Укрінформ

Президент РФ Владімір Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Також з усіх варіантів ведення війни він обрав найгірший.

Про це в інтерв’ю виданню «The Wall Street Journal» заявив начальник ГУР МО України Кирило Буданов.

«Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити.»

Буданов додав, що з усіх варіантів, які були у Путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер бачимо результат.

Також керівник української розвідки наголосив, що Україна воюватиме, доки з її території не будуть вигнані всі російські війська.

«Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється», – додав він.

Під час інтерв’ю начальник ГУР МО України зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація.

«Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної», – зауважив Кирило Буданов.

Новини