Резніков та Залужний обговорили з послом США важке озброєння для України та «Рамштайн-3»

Фото: Генштаб ЗСУ

Міністр оборони України Резніков Олексій Резніков та головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний зустрілися у Києві з послом США в Україні Бріджит Брінк, щоб обговорити подальшу військову допомогу та посилення обороноздатності ЗСУ.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Також у зустрічі взяли участь заступник міністра оборони Олександр Поліщук та заступник головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Зазначається, що сторони проаналізували взаємодію у забезпеченні своєчасних та ефективних рішень для задоволення потреб українського війська та подальшу консолідацію зусиль України і США для відсічі збройної агресії РФ.

Зокрема, головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний поінформував Бріджит Брінк про телефонну розмову з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

«Поділився з генералом Марком Міллі нашими стратегічними ідеями і цілями. Розуміння стратегії нашої збройної боротьби й проведення операцій допоможе забезпечити прозорість взаємин з партнерами, чіткі і зрозумілі кількісні та часові рамки міжнародної технічної допомоги, яку просить Україна», – сказав Залужний.

Крім цього, під час переговорів сторони обговорили підготовку до проведення 15 червня у Брюсселі чергової зустрічі контактної групи з питань оборони України – «Рамштайн-3».

Олексій Резніков наголосив, що партнери України продовжують працювати над питанням підтримки нашої армії в протистоянні з російським агресором, а роль та лідерство США у цьому процесі – надзвичайна.

«Коаліція держав світу на підтримку України зростає. Маю надію, що за підсумками чергової зустрічі у форматі Рамштайн, нам вдасться досягти значних практичних результатів у нарощенні постачання зброї для потреб Збройних Сил України, передусім – це стосується важкого озброєння. Вірю, що міжнародна підтримка дасть максимальний ефект. З військовою допомогою держав-партнерів зможемо вигнати ворога з українських земель, відстояти свою незалежність й свободу країн Європи», – зазначив Олексій Резніков.

Новини