Росіяни поповнюють втрати на фронті чоловіками з окупованих територій Донбасу – Гайдай

Фото: Сергій Гайдай, Телеграм

Російські окупанти несуть втрати, а поповнюють їх за рахунок мобілізації з окупованих територій Донбасу, в тому числі забирають і шахтарів.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Вони не рахують втрати, тому що переважно гинуть жителі окупованих територій. Росіянам вони не потрібні на майбутнє, бо вже вісім років населення «лнр» є тягарем для бюджету рф. Зараз ці фінансові втрати чоловіки й відпрацьовують.»

За словами Гайдая, на окупованих у 2014 році територіях вже мобілізували усіх, кого можна. Зараз забирають навіть незамінних шахтарів.

«Ейфорія «асвабаждения» швидко минула і у нещодавно захоплених містах та селах. Бо потрібно виправдовуватися на фронті. Страждають ті, хто не встиг евакуюватися в безпечні регіони України. Їх направляють у військкомати проти волі.»

За наявною інформацією голови ОВА, лише у Старобільську цього тижня вже відправили на фронт близько 80 чоловіків. Ними і поповнюється склад штурмових груп, які ЗСУ регулярно знешкоджують.

Так, 3 серпня окупанти вимушені були відступити зі значними втратами на 14 ділянках, де вони намагалися покращити тактичне положення.

Сергій Гайдай зазначив, що ворог намагається покращити тактичне положення за рахунок потужної роботи артилерії та чисельних штурмових дій. Протягом минулої доби ворогом випущені три ракети, п’ять разів застосована ствольна артилерія, ще п’ять – реактивна.

Атаки ворога підтримувалися мінометними та танковими обстрілами. В районах вісьмох населених пунктів росіяни бомбардували з повітря.

Новини