Розвідка Британії: війська РФ відновили наступ на південь від Ізюма, щоб оточити Сєвєродонецьк

Фото ілюстративне: Цензор.нет

Російські війська за останні 48 годин, ймовірно, відновили свої зусилля щодо наступу на південь від Ізюма з метою заглибитись у Донецьку область та оточити район навколо Сєвєродонецька з півночі.

Про це йдеться у щоденному зведенні британської розвідки, пише «Європейська правда».

Також повідомляється, що з 14 червня офіційні особи Росії та сепаратистів заявляють, що вони намагаються створити гуманітарні коридори, щоб цивільні особи могли евакуюватись із Сєверодонецька.

«Росія має прецедент, як раніше в кампанії в Україні, так і в Сирії, використання односторонньо оголошених «гуманітарних» коридорів як механізм для маніпулювання простором бойових дій та примусового переміщення населення», – наголошується в заяві.

Варіанти залишити місто обмежені руйнуванням мостів, але запропонований Росією маршрут приведе їх до міста Сватів, углиб окупованої Росією території.

«Якщо мирні жителі, які потрапили в пастку, не приймуть пропозицію вийти через коридор, росіяни, швидше за все, використають це як виправдання, чому вони майже не роблять різниці між ними та будь-якими українськими військовими цілями в цьому районі», – наголошується у зведенні.

Новини