Штаб РФ анонсує на 8 травня ракетні удари по західних областях, які начебто «готує Україна»

8 квітня російські окупанти атакували ракетами залізничний вокзал у Краматорську

Російські окупанти «анонсували» 8 травня обстріл «Точкою-У» скупчення людей у ​​Львівській та Волинській областях.

Про це повідомив так званий Міжвідомчий координаційний штаб РФ

«8 травня в ході Дня пам’яті та примирення в західних районах країни, що відзначається в Україні, «київський режим» планує здійснити чергові витончені провокації із загибеллю мирних громадян для подальшого звинувачення ЗС Росії в невиборчих ракетних ударах.

З цією метою підрозділи ЗСУ завдадуть ударів ОТР «Точка-У» по місцях скупчення людей у ​​населених пунктах Львівської та Волинської областей, як це вже було на залізничному вокзалі у Краматорську».

Окупанти не забули додати, що «дані провокації» українська влада готує зі схвалення «західних кураторів».

Крім того, росіяни зізналися у ще одному злочині.

Зокрема, у «населених пунктах Сіверськ і Серебрянка в Донецькій області» росіяни «на бронетехніці зі знаком «Z» обстрілювали приватні будинки, насильно забирали у людей цінні речі та особисті автомобілі, а тих, хто чинив найменший опір мирним громадянам, піддавали фізичному насильству».

У РФ пишуть, що насправді все це були «переодягнені у російську форму бойовики нацбатальйонів».

Також, у РФ повідомили, всі акти мародерства зафіксували іноземні та українські журналісти, тому варто чекати на нові факти російських злочинів в українських та світових ЗМІ.

Нагадаємо, вранці 8 квітня російські окупанти атакували ракетами залізничний вокзал у Краматорську. За попередніми даними, внаслідок ракетного обстрілу в Краматорську загинули 50 людей, з яких 5 дітей.

Українська правда

Новини