Стає важче, ЗСУ стримують ворога одразу із трьох сторін – Гайдай про ситуацію на Луганщині

Фото: Сергій Гайдай, Телеграм

Бої тривають у Сєвєродонецьку, Тошківці та в районі Врубівки, багато поранених в Лисичанську. За останні два дні тільки до лікарень інших регіонів країни госпіталізовано шістьох жителів Лисичанська, а також двох осіб із Золотого.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, стає важче, українські військові стримують ворога одразу із трьох сторін. Боронять Сєвєродонецьк та не дозволяють просунутися до Лисичанська.

Тим не менш, росіяни близько, від чого страждає населення і руйнуються будинки. Так, окупанти обстріляли споруди поблизу колишнього заводу «Донсода» і декілька будинків поблизу. Аналогічна ситуація і в районі «Склозаводу». Щонайменше вісім будинків постраждали 14 червня в цьому місті. 14 будинків зруйновано в Гірському.

У Сєвєродонецьку ворог вкотре поцілив по «Азоту». Зокрема, пошкоджено прохідну підприємства. Знищуються багатоповерхівки, розташовані ближче до хімічного гіганта.

Гайдай наголосив, противник слабший у вуличних боях, тому відкриває вогонь з артилерії, через що руйнуються домівки.

Також зафіксовані серйозні пошкодження у навколишніх селах. Зокрема, протягом минулої доби, – зруйновані шість будинків в Нирковому, чотири – в Миколаївці, три – у Вікторівці.

Авіаудари нанесені по Білій Горі, Устинівці та Метьолкіному.

Із мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню обстріляні Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Тошківка, Устинівка, Борівське, Метьолкіне, Біла Гора, Миколаївка, Врубівка.

Російська армія мала невдалий наступ поблизу Миколаївки та Золотого-3.

Новини