«Ситуація загострюється». Мер Дніпра закликав виїхати жінкам, дітям і літнім людям

Фото: Дніпровська міськрада

Міський голова Дніпра Борис Філатов рекомендував жителям міста, які виїхали за його межі, поки що не повертатися, а певним категоріям населення – евакуюватися.

Про це повідомляє «Суспільне» та Дніпропетровська ОДА (ОВА).

Мер порадив виїхати з Дніпра жінкам, дітям, людям похилого віку, а також тим, хто не задіяний на промислових підприємствах та у критичній інфраструктурі.

За його словами, ситуація на Донбасі загострюється. Наразі відбувається евакуація жителів з Луганської та Донецької областей.

«Голови військових адміністрацій Донецької та Луганської областей заявили, що всім мирним громадянам максимально швидко необхідно залишити територію цих регіонів. Тому велика кількість людей зараз прямує через Дніпро…

Нам дуже допомагає, що запущено прямий евакуаційний потяг з Покровська. Тим не менш, велика кількість людей їдуть приватним транспортом і автобусами. Рекомендую їм рухатися далі, в сторону Західної України, де у будь-якому випадку безпечно».

Філатов додав, що з «Фельдман Екопарку» вдалося евакуювати кілька великих тварин – ведмедів, тигрів, левів: «Їх переправляємо далі. Ведмеді поїдуть на Синевир, леви – до Києва».

За словами мера, зараз у Дніпрі комунальні підприємства та лікарні працюють у штатному режимі, є запас ліків на кілька місяців. Крім того, місто очікує партію медикаментів з Ізраїлю

Нагадаємо, 6 квітня віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук та військові адміністрації закликали до евакуації мешканців Донецької та Луганської областей, а також частини Харківської області – доки є така можливість.

На сході України у найближчі дні очікуються ще більш запеклі бої.

Новини