«Ускладнює виконання поставлених завдань». В Міноборони відрегували на «звільнені вулиці» у Херсоні

Фото: Ганна Маляр, Фейсбук

Не потрібно поширювати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ, бо це завдає шкоду захисникам і та ускладнює виконання поставлених завдань.

Про це повідомила у Фейсбук заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, так буває, що маленька дитина, через неможливість усвідомити наслідки, може задушити у щирих міцних обіймах кошенятко чи іншу тваринку.

Тож, навіть якщо є свої джерела інформації на фронті, не треба писати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією в цілому, бо мають уяву лише про фрагмент.

Зокрема, зараз двоє колишніх нардепів і один чинний почали писати про зброю, яка застосовується на Херсонському напрямку, про хороші новини з Херсона, про зайняті вулиці в Херсоні тощо. І цим шкодять ЗСУ.

Інформація про звільнення чи втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною. Дочекайтесь офіційної інформації від Генерального Штабу.

Ганна Маляр наголосила, під час війни військова інформація свідомо подається з запізненням у часі – таке правило інформування в умовах воєнного стану. Воно обумовлено військовою доцільністю під час проведення операцій та заходами безпеки.

Це означає, що розголошення або спотворення інформації про деталі військової операції до того, як про це заявили офіційні джерела (Міноборони або ЗСУ), – завдає шкоду нашим Збройним Силам та ускладнює виконання поставлених завдань.

Новини