ЗСУ на півдні знищили 2 самохідки «Нона-С», гаубицю «Мста-Б» та 2 склади боєприпасів

Фото ілюстративне: ЗСУ

Ракетно-артилерійські та інші підрозділи ЗСУ знищили 18 окупантів, 2 самохідні артилерійсько-мінометні установки «Нона-С», 1 зенітну установку 23-го калібру, 1 гаубицю «Мста-Б», 5 одиниць броньованої та автотехніки, а також 2 склади боєприпасів. Українські авіатори нанесли 2 удари по опорних пунктах ворога в районі Благодатного. Результати дорозвідуються.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Обстановка в нашій зоні відповідальності має логічну динаміку та розвиток під контролем сил оборони.

Противник продовжує застосовувати тактику ракетних та авіаційних ударів на фоні загального облаштування рубежів оборони.

Ранком із застосуванням важкої ствольної артилерії вкотре обстріляно Велику Костромку. Пошкоджені сільськогосподарські склади. Людських втрат немає.

Поодинокими та парними ворожими гелікоптерними ударами Ка-52 атаковано переправу через Інгулець на півночі Херсонщини та двічі район визволеної Іванівки. Втрат немає.

Під час повітряного бою над Херсонщиною один з трійки ворожих винищувачів намагався вразити керованими ракетами «повітря-повітря» пару наших штурмовиків. Успіху не мав.

Тим часом наші авіатори гелікоптерами та штурмовиками нанесли 2 авіаційні удари по опорним пунктам ворога в районі Благодатного. Результати дорозвідуються.

Ракетно-артилерійські та інші підрозділи шляхом відпрацювання вогневих завдань забезпечили втрати ворога в кількості 18 рашистів, 2 самохідних артилерійсько-мінометних установок «Нона-С», 1 зенітної установки 23-го калібру, 1 гаубиці «Мста-Б», 5 одиниць броньованої та автомобільної техніки, а також 2 складів боєприпасів.

В корабельному угрупованні ворожого флоту зменшено кількість ракетних носіїв – 3 надводних, 2 підводних та 1 ВДК. Загальне спорядження – 32 крилаті ракети. Тож загроза з моря залишається, прибережна смуга продовжує виконувати функції лінії оборони та зони небезпеки, з огляду на міни, що дрейфують та заходи протидесантної оборони.

Не маючи успіху у спекуляціях на темі всесвітнього голоду в обмін на послаблення світових санкції, рашисти намагаються атакувати портову інфраструктуру – елеватори, сховища та склади – під виглядом знищення скупчення військової техніки, а ворожа пропаганда розганяє зраду про провокації з застосуванням отруйних речовин.»

Новини