Львів минулий

Перші універсами популярні програми, новий автовокзал та іподром


Продовжуємо досліджувати, якими були 1970-ті у Львові.

***

На початку сімдесятих з’являються перші універсами і частина торгівлі переходить на самообслуговування. Звичайно ж одразу почастішали випадки крадіжок у таких магазинах. 

***

У 1974-го держава, аби завершити боротьбу з церквами, перетворює частину культових споруд на склади, або меблеві магазини. Так у церкві Анни на вулиці Городоцькій до часів незалежності діяв меблевий салон. А костел Ольги та Єлизавети руйнувався на очах.

***

Кількість автомобілів у Львові поступово зростала. Тому у 1971 році через перевантаженість центру Львова транзитним транспортом обмежили рух на проспектах Свободи та Шевченка, а також на площі Міцкевича та Галицькій. Четвертий тролейбус  почав розвертатися не біля фонтану навпроти Оперного, а на площі Міцкевича. Утім вже за 5 років, кінцеву зупинку цього тролейбуса перемістять на вулицю Зернову. 

Сьогодні цей тролейбус розвертається біля пл.Підкови.

***

Довжина тролейбусних ліній сягнула до ста кілометрів. Натомість почали скорочувати трамвайні напрямки. Так припинився рух 12-го трамваю, що курсував на Високий замок. Узимку він часто буксував під гірку. Також закрили рух вулицею Франка до Персенківки.

Львів минулий на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ.

Залишити відповідь