45 львівських шкіл стали учасниками проєкту від НАЗК «Прозорі школи»

Фото: Р. Балук

Чинити правильно, навіть коли на тебе ніхто не дивиться. Це одне із правил доброчесності. Цього принципу будуть навчати вчителів, учнів та батьків 45 львівських шкіл. Вони стали учасниками проєкту від Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції НАЗК «Прозорі школи».

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Упродовж семестру учням та ученицям шкіл розповідатимуть про корупцію та її прояви в освітньому середовищі, що таке конфлікт інтересів, як діяти при їх виявленні та як кожен може долучитися до створення доброчесного суспільства.

«У його межах вивчатимуть, як залучати учнів до життя школи, як будувати у них цю громадянську активність, як менеджменту спілкуватись з педагогами, як мотивувати педагогів, як прозоро нараховувати премії», – говорить заступниця керівника управління – керівниця відділу просвітницької роботи Управління просвітницької роботи та навчальних програм НАЗК Людмила Слива.

Проєкт впровадили в 2021 році. У ньому вже взяли участь декілька шкіл Вінниці, Запоріжжя, Кропивницького та інших міст. Цього навчального року до участі у проєкті зголосилися 45 шкіл Львова.

Поки у проєкті будуть задіяні учні 5-10 класів. Та через рік планують залучити усі навчальні заклади Львова.

оренда квартири Львів

Новини