Британська розвідка пояснила, чому промова Путіна до Федеральних зборів була не переконливою

Фото: Радіо Свобода

Президент РФ Владімір Путін своїм зверненням до Федеральних зборів засвідчив, що налаштований далі продовжувати війну, та намагається переконати росіян, що війна «екзистенційна» для Росії, але при цьому не висловив жодної конкретики щодо планів.

Про це розповідає Британська розвідка у своєму огляді за 22 лютого, який присвятила виступу очільника Кремля, повідомляє «Європейська правда».

Аналітики зазначають, що Путін у ньому явно висловив наміри продовжувати свою «спецоперацію», звинувачуючи Захід у «брехні» та заявив про вихід з договору New START із США.

«Путін продовжив войовничу риторику, до якої вдається у своїх промовах останні пів року, але не розкрив жодних практичних кроків, які могли би покращити нині тупикову для Росії ситуацію на полі бою. Путін продовжує вдаватись до суперечливого наративу про «екзистенційну боротьбу», але при цьому наполягає, що у Росії все добре і «все йде за планом». Таким чином обидва меседжі не виглядають переконливими», – зазначають в огляді.

Нагадаємо, в одному з попередніх оглядів британська розвідка прогнозувала, що на російських військових зростатиме політичний тиск з вимогою продемонструвати якісь «перемоги» до річниці повномасштабної війни, а таких успіхів немає.

Новини