Громади Львівщини отримали 21 новий «школярик»

Фото: ЛОВА

Сьогодні, 31 серпня, під стінами Львівської ОВА відбулася передача автобусів для підвозу школярів області до шкіл Львівщини. Загалом 21 громаді передали нові автобуси. Вартість одного «школярика» становить 2 мільйони 944 тисячі гривень, а вартість спеціалізованого – 3 мільйони 144 тисячі гривень. Загальна сума угоди становить 234 мільйони гривень.

Про це повідомляє пресслужба Львівськї ОВА.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький розповів, що співфінансування закупівлі автобусів відбувається з трьох джерел: обласного бюджету, державного та бюджетів територіальних громад області.

«Ми чітко розуміємо, якою ціною нам дається перемога, але попри війну наші діти повинні навчатися та здобувати освіту. Вони є нашим прийдешнім поколінням, яке буде розвивати нашу країну і нам потрібно подбати про всі передумови, щоб їхня освіченість стала рушієм позитивних змін та трансформацій в Україні майбутнього. Дякую усім громадам за розуміння важливості цих процесів і активне долучення до них», – зазначив Максим Козицький.

Скриншот з відео «Першого Західного»

Заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко розповів, що загалом тендер цьогоріч оголосили на 79 одиниць транспорту для учнів, але долучилися до співфінансування 41 громада з бажанням і потребою закупити 70 одиниць.

«Вісім автобусів з загальної кількості є спеціалізованими для дітей з інвалідністю. Очільник адміністрації дав чітке завдання напрацювати з головами територіальних громад мережу ліцеїв та загальноосвітніх шкіл в області і нам вдалося це зробити. Станом на сьогодні ми є єдиною областю України, яка є повністю забезпеченою «Школярики», – наголосив Іван Собко.

Також він додав, що 5 автобусів передадуть закладам обласного підпорядкування.

Нові «Школярики» сьогодні отримали: Бібрська, Давидівська, Жовківська та Глинянська громади Львівського району, Буська, Золочівська, Красненська та Поморянська громади Золочівського району, Стрілківська, Рудківська, Старосамбірська та Боринська громади Самбірського району, Мостиська, Судововишнянська та Шегинівська громади Яворівського району, Журавненська та Козівська громади Стрийського району, Белзька та Лопатинська громади Червоноградського району, а також Східницька громада Дрогобицького району.

оренда квартири Львів

Новини