Лікарню відновного лікування у Соснівці та патанатомічне бюро планують приєднати до обласної лікарні

Лікарня у Соснівці, фото: Вікімапія

Депутатська комісія Львівської обласної ради з питань охорони здоров’я та материнства вирішила винести на розгляд сесії обласної ради запропонований Львівською ОВА проєкт реорганізації медичних закладів області, згідно з яким до Львівської обласної клінічної лікарні планують приєднати два медзаклади – Львівську обласну лікарню відновного лікування №3 (розташована у м. Соснівка Червоноградського району) та Львівське обласне патологоанатомічне бюро.

Про це повідомляють в департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА.

Львівська обласна клінічна лікарня (ЛОКЛ) є надкластерною відповідно до затвердженого переліку спроможної мережі медзакладів області. У надкластерній лікарні, згідно з постановою КМУ, має бути реабілітаційне відділення.

Як пояснює заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, приєднання лікарні відновного лікування у м. Соснівка до ЛОКЛ дозволить зберегти і розвинути напрямок реабілітації лікарні у Соснівці, що є надважливо в умовах війни.

«У надкластерній лікарні має бути реабілітаційне відділення на 20-30 ліжок. Оскільки у ЛОКЛ можливість розгортання додаткових стаціонарних ліжок для реабілітації обмежена, Львівська ОВА пропонує, щоби лікарня відновного лікування у Соснівці як структурний підрозділ доєдналася до ЛОКЛ з метою отримання пріоритетного фінансування на її розвиток в плані реабілітації, при цьому з повним збереженням трудового колективу», – зазначив Іван Собко.

Профільна депутатська комісія ЛОР схвалила пропозицію ЛОВА щодо реорганізації закладів – це питання представлять на розгляд найближчої сесії Львівської обласної ради, де депутати приймуть остаточне рішення.

Таке ж рішення комісія прийняла щодо Львівського обласного патологоанатомічного бюро, яке ЛОВА пропонує у межах реорганізації приєднати до Львівської обласної клінічної лікарні.

оренда квартири Львів

Новини