На Ставці говорили, як посилити бригади на Донбасі – Зеленський

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський розповів, що на Ставці головна увага була приділена боям на Донбасі, зокрема як підтримати бригади, дати їм більше сил, можливостей, зброї й захисту. Він подякував за стійкість, за силу й за те, що держава бачить перспективу для оборонних операцій, для подальших активних дій.

Про це він повідомив у своєму вечірньому зверненні.

«Провів сьогодні засідання Ставки. Головна увага – боям на Донбасі: Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Марʼїнка, Білогорівка. Головна увага – нашим воїнам, тому, як підтримати наші бригади, як дати їм більше сил, можливостей, більше зброї й захисту.

Як і завжди, доповідали головком, розвідка, командувачі напрямків. Керівник «Хортиці» генерал Сирський, керівник «Таврії» генерал Тарнавський. Саме ці оперативні угруповання діють на Донбасі.

І я дякую кожному солдату, кожному сержанту, кожному офіцеру – усім, хто діє на передовій, усім, хто своєю витримкою та хоробрістю тримає реальну оборону. Дякую за стійкість, за силу й за те, що держава бачить перспективу для наших оборонних операцій, для подальших активних дій».

Зеленський також відзначив бійців спеціальних підрозділів.

«Сили спеціальних операцій – 8-й полк ССО, дякую вам, хлопці, за філігранне знищення ворога в районі Бахмута й потужне посилення нашої оборони саме на цьому напрямку, у Бахмуті. Дякую всім нашим бійцям ССО, які боронять Луганщину».

Окрему вдячність він висловив «морським котикам», Морському центру спеціального призначення – за успішні дії на півдні, за «відчутний мінус» у ворога на Херсонському й Запорізькому напрямках, за «потужну відповідь» на удари окупантів по українських силах і містах.

«Дякую воїнам Служби безпеки України. Усім нашим захисникам і захисницям із підрозділу «Альфа», зокрема з груп «Білі вовки» та «Кусто». З 13-го управління військової контррозвідки СБУ – дякую всім вам!», – зазначив Зеленський.

«Дякую бійцям ГУР МО – кожному воїну, кожному підрозділу. Дякую воїнам нашого Інтернаціонального легіону, усім, хто відчуває потребу боротися за свободу так само, як її, цю потребу, відчувають українці», – додав він.

Новини