Нині обмеження електроенергії чекає всі регіони, зокрема і населення – Укренерго

Фото: Рoltava.to

Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» нині вимушено застосував графіки обмеження для промислових та інших категорій споживачів у всіх регіонах України. На Львівщину теж чекає відключення – детальніше повідомить «Львівобленерго».

Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

В компанії зазначають, примусові обмеження споживачів електроенергії – повністю контрольований захід, який дозволяє знизити навантаження на електромережі та дає можливість збалансувати роботу енергосистеми.

Там наголошують: «Свідоме зниження споживання електроенергії, особливо в години ранкового та вечірнього піку споживання (6:00-11:00 та 17:00-23:00), зменшує ризик перевантаження в мережах та застосування обмежень споживачів.

Просимо споживачів свідомо та ощадливо підходити до споживання електроенергії, не вмикати вмережу одночасно два або більше потужних електроприладів, а також за можливості перенести користування деякими з них на нічний період (пральні машини, бойлери, обігрівачі тощо)».

Як повідомили у «Львівобленерго», на Львівщині сьогодні теж введені віялові (аварійні) відключення для населення.

«Сьогодні з 9:20 год. згідно з розпорядженням головного диспетчера РДЦ Західного регіону НЕК «Укренерго» введена перша черга (група) віялових (аварійних) відключень на Львівщині для населення.

Віялові відключення введені у всіх районах області та частково у Львові, орієнтовно 3% від загальної потужності».

Інформацію щодо відключень просять перевіряти у розділі «Чому немає світла» на сайті «Львівобленерго», або уточнити в кол-центрі:

0-800-30-15-68

067-333-15-68

050-460-15-68

093-170-15-68

093-170-15-68

Також інформація надійде у чат-боти Viber і Telegram.

Новини