«Перемога – це важка праця». Кулеба відповів критикам контрнаступу

Фото: Bild

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував «сумніви» західних аналітиків щодо українського контрнаступу і порадив їм бути «обережними у своїх прогнозах і довгострокових передбаченнях».

Про це Кулеба заявив в інтерв’ю BILD, пише Українська правда.

«Ми спокійно ставимося до таких заяв. На думку неназваних чиновників, генералів та аналітиків, Україна мала б припинити своє існування протягом трьох-десяти днів у лютому 2022 року».

«Тепер вони припускають, що Україна не зможе так швидко повернути всю свою територію. Це свідчить про те, що навіть у тих, хто сумнівається, з часом з’являється більше надії».

«Я хочу сказати, що аналітики мають бути більш обережними у своїх прогнозах і довгострокових передбаченнях».

«А ось що нам потрібно, так це більше довгострокових можливостей для досягнення більш короткострокових результатів. Ніколи не недооцінюйте Україну. Будьте впевнені в собі. Майте терпіння. Перемога – це важка праця».

Нагадаємо, 11 серпня в Пентагоні заявили, що ЗСУ здійснили диво, загнавши росіян в оборону. Американське оборонне відомство також фіксує просування вперед Збройних Сил України під час контрнаступу, проте прогнозує, що це буде важка і тривала боротьба.

оренда квартири Львів

Новини