Петро Черник пояснив, чому «Шахеди» долітають аж до Львівщини

Скриншот з відео

Минулого тижня кілька разів на Львівщину залітали дрони-камікадзе «Shahed». Сили протиповітряної оборони влучно відбили атаки.

Чому ворожій техніці вдається пролітати кордони протиповітряної оборони по дорозі до нас –  в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному» пояснив військовий аналітик Петро Черник.

«Тактико- технічні характеристики «Shahed-135  і «Shahed-131» дозволяють їм працювати на таку далеку глибину. Є модифікація і до 1000 км. Це неймовірно багато. Зенітно-ракетне протиборство – це нескінченна радіофізика. Розуміючи, що цей прибор летить на дуже низькій висоті і може змінювати траєкторію свого руху, і пам’ятаючи, що небо на 100% ніколи не закривається – противник вивчає, як завдавати нам найдошкульнішого удару», – пояснює Петро Черник.

Він вважає, що такі атаки дронів будуть продовжуватись, оскільки противник також навчається,  а крім того, має досвід однієї з найкращих ракетних шкіл.

«Навіть знамениті ізраїльські «Залізні куполи», котрі працюють з 2012 року, мають коефіцієнт ураження на понад 400 об’єктів, все одно допускають проривання саморобних палестинських ракет. То більш технологічна школа РФ, хай і така, що занепадає, буде мати коефіцієнт корисності», – впевнений військовий експерт.


оренда квартири Львів

Новини