Резніков розповів про нові призначення в Міноборони

Фото: BBC

Міністр оборони Олексій Резніков запросив в команду нових людей. Відповідно до процедури, кандидатів на посади подав на погодження президенту України, після цього має відбутись затвердження Урядом.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема, на посаду першого заступника міністра подано кандидатуру героя України, генерал-лейтенанта Олександра Павлюка. За словами Резнікова, генерал досконало знає проблематику сучасної війни та потреби нашої армії, має необхідні лідерські та управлінські якості. Буде ще більше синергії у взаємодії з Генеральним штабом.

Другий. Заступником міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації запрошено відомого волонтера з бекграундом у сфері ІТ, а останнім часом журналіста-документаліста Віталія Дейнегу.

Третій. Посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції може обійняти відомий медійник Андрій Шевченко, який одночасно має успішний досвід роботи у парламенті, а також на посаді посла України у Канаді.

Що стосується тих, хто обіймав посади заступників, то перший заступник міністра оборони генерал-полковник Іван Руснак та заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку Олег Гайдук, залишаються у команді міністерства і будуть залучені до роботи в якості радників міністра.

Резніков наголосив, що це не останні кроки з перезавантаження Міноборони. Чергові зміни для посилення команди будуть представлені за кілька днів.

Новини