Російський добровольчий корпус розповів про успішну атаку на аеродром в Курську

Влучання російської ППО в будинок у Курську. Фото: росЗМІ

Російський добровольчий корпус (РДК), який воює на боці України, заявив, що здійснив успішну атаку на аеродром в Курську.

Про це РДК заявив у своєму Телеграм-каналі.

«Російський добровольчий корпус радий розповісти про чергову, максимально успішну атаку, проведену спільно з військовою контррозвідкою СБУ, в Курській області. Без перешкод знову пройшовши дірявий кордон, у ніч на 27 серпня, ми вдарили безпілотниками по військових об’єктах: аеродрому з путінськими стерв’ятниками. Знищені всі намічені цілі. Наголошуємо: законні цілі, які несли горе та смерть мирним українським містам. Вражені й елементи ППО, яка прикривала літаки катів».

В РДК додали, що російське ППО намагаючись влучити в БпЛА, потрапило у житловий будинок у Курську.

«Курський губернатор бреше, що в багатоповерхівку врізався наш дрон – і заважає міністерству оборони, яке намагалося зовсім замовчати про пошкоджену будівлю і просто зам’яти свою ганьбу».

27 серпня росіяни заявили, що вночі в російському Курську безпілотник врізався в багатоквартирний будинок, нібито ніхто не постраждав.

За даними ЗМІ, приблизно за 300 метрів від місця інциденту розташовані одразу два військові об’єкти: окрема бригада радіоелектронної боротьби і центральна авіаційно-технічна база військової частини №1383.

оренда квартири Львів

Новини