Румунія знову викликала посла РФ через нові уламки дрона на своїй території

Фото: Курс валют

Румунія знову викликала очільника російської дипломатичної місії до свого МЗС у зв’язку зі знахідкою на своїй території нових уламків, ймовірно від російського дрона.

Про це пише Digi24, цитуючи нову заяву МЗС Румунії, повідомляє «Європейська правда».

«У зв’язку з виявленням 13 вересня нових фрагментів дрона подібного до тих, що використовуються російською армією, розкиданих на кілька десятків метрів у жудці Тульча, МЗС висловлює рішучий протест проти чергового порушення повітряного простору Румунії. МЗС рішуче закликає до припинення регулярних атак проти українського населення і цивільної інфраструктури та безвідповідальної ескалації з боку Росії.

МЗС поінформувало союзників у НАТО і консультується з ними щодо ситуації на кордоні між Румунією та Україною. Також МЗС невідкладно викликає керівника дипломатичної місії РФ».

В МЗС Румунії назвали ці російські атаки порушенням міжнародного права і воєнними злочинами.

Нагадаємо, у прикордонному з Україною повіті Тульча 13 вересня знайшли нові уламки, схожі на фрагменти безпілотника, цього разу за 14 кілометрів від кордону.

Також в ніч на 13 вересня мешканці румунських сіл у цьому районі вперше отримали повідомлення RO-Alert під час атаки російських безпілотників на українські міста над Дунаєм.

У селі Плауру навпроти українського Ізмаїла почали будувати укриття.

оренда квартири Львів

Новини