В ООН «майже підтвердили» приїзд Зеленського на засідання Ради безпеки у вересні

Фото: Громадське

У вересні 2023 року глава держави Володимир Зеленський, імовірно, особисто візьме участь у засіданні Ради безпеки ООН, присвяченій повномасштабній війні Росії проти України.

Про це розповіла  на брифінгу Феріт Ходжа, постійний представник в ООН Албанії, яка у вересні головує в Радбезі, повідомляє «Європейська правда».

«Можу майже підтвердити, хоча від мене це не залежить, що президент Зеленський буде присутній у Нью-Йорку. Це буде його перший візит до міста, до ООН (після початку повномасштабного вторгнення РФ. – Ред.), і перша участь у Раді безпеки ООН тут», – сказав Ходжа.

Дипломат зазначив, що засідання Радбезу, присвячене війні в Україні, заплановане на 20 вересня. На ньому головуватиме прем’єр-міністр Албанії Еді Рама.

На засіданні планують обговорити наслідки війни в Україні для світу, міжнародного миру, власне ООН і продовольчої безпеки, додав албанський постпред.

Нагадаємо, джерела агентства Bloomberg повідомляли, що президент України Володимир Зеленський може приїхати до Нью-Йорка у вересні для участі в заходах тижня високого рівня Генеральної асамблеї ООН.

За даними ЗМІ, під час заходів Зеленський може особисто представити «формулу миру» – план із десяти пунктів, покликаний завершити повномасштабне вторгнення РФ в Україну.

оренда квартири Львів

Новини