Ворог спрямував на Запоріжжя 9 ракет: один загиблий. Оновлено

Фото: Кирило Тимошенко, Телеграм

Ворог завдав удару по Запоріжжю: 9 ракет влучили в готель в центральному парку, електричну підстанцію та телевежу. За попередньою інформацією, один загиблий, з-під завалів витягнули шість людей.

Зокрема, як повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух, знову мішенню окупантів стали об’єкти інфраструктури. Руйновань зазнали житлові будинки навколо.

За його словами, попередньо відомо про одного загиблого та п’ятеро поранених.

«9 прильотів по Запоріжжю зранку. Центр міста, осінній парк, улюблений для багатьох поколіннь запоріжців. В центрі парку – готель і ресторан, звичайні цивільні об’єкти. Сьогодні зранку саме сюди ворог завдав два удари ракетами С-300. Об’єкт зазнав значних руйнувань. На жаль, загинув 65-річний чоловік».

Своє чергою заступник голови ОПУ Кирило Тимошенко уточнив, Запоріжжя і передмістя накрили дев’ять ракет.

«Російські нелюди випустили ракету в готель в центральному парку. Там суттєві руйнування, люди залишаються під завалами. Рятувальники працюють над розбором завалів та звільненням людей.»

Він додав, що російські терористи влучили в електричну підстанцію. Південні громади Запорізького району зараз без світла. Є влучання і в телевежу.

«Екстрені служби працюють над тим, щоб якнайскорше усунути наслідки.»

За словами пресофіцера ГУ ДСНС України в Запорізькій області Юлії Баришевої, триває розбір завалів, рятувальники уже витягли 6 людей. Ще 27 людей покинули будівлю самостійно.

Новини