Зеленський знову провів Ставку: обговорили наслідки повітряних атак і забезпечення озброєнням підрозділів

Фото: АрміяInform

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорили наслідки нещодавніх повітряних атак та забезпечення підрозділів сил оборони України озброєнням і боєприпасами.

Про це йдеться на сайті Офісу президента.

«Під головуванням Президента України Володимира Зеленського в понеділок відбулося засідання Ставки верховного головнокомандувача.

Учасники заслухали інформацію про наслідки нещодавніх повітряних атак з боку російських військ та про їх подолання, обговорили можливості посилення захисту населення й об’єктів цивільної та критичної інфраструктури.

Також було заслухано доповіді про оперативну ситуацію на фронті та плани окупантів на найближчий час».

Зазначається, що командувачі доповіли про перебіг бойових дій на ділянках фронту в межах відповідальності оперативно-стратегічних угруповань військ «Хортиця», «Таврія», «Одеса», «Північ».

Учасники засідання проаналізували стан забезпечення підрозділів сил оборони України озброєнням і боєприпасами, а також стан підготовки й комплектування особовим складом і технікою новостворених бригад.

Окремо було заслухано доповідь про постачання артилерійських боєприпасів і ракет усіх типів для потреб українського війська в поточному році.

У засіданні взяли участь: керівник ОП Андрій Єрмак, начальник ГУР Кирило Буданов, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, секретар РНБО Олексій Данілов, командувачі родів військ та оперативних напрямків. До засідання Ставки також долучилися члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

оренда квартири Львів

Новини